1 квітня 2012 року Колективу Приватного акціонерного товариства «РАКУРС» виконується 35 років.

ПрАТ "Ракурс" - є правонаступником Павлоградської міжрайонної художньо-оформлювальної майстерні, яка була заснована Рішенням Павлоградської міської ради депутатів трудящих 1 квітня 1977р. У 1996 році підприємство було приватизоване і перейменовано трудовим колективом. Компанія одержала назву "Рукурс", що відповідає її мотивації - Творити у ракурсі часу і подій та  на все дивитися у власному ракурсі.   

Компанія «Ракурс» має своє власне бачення, відмінний дизайн, високі вимоги до якості і ефективності продукту і винятково поважне ставлення до своїх клієнтів та партнерів. Ми вчимося самі та навчаємо наших клієнтів, безкоштовно даємо консультації і поради у сфері дизайну,  реклами та художньо - декоративного оформлення. Ми боремося з конформізмом та забезпечуємо впровадження найсучасніших технологій дизайну у зовнішнє середовище міста та регіону.  «Ракурс» - сучасне високотехнологічне підприємство, де головний  його продукт  інтелектуальні розробки.  Не повторюватись!, не залюблювати себе і власну продукцію, це  специфічне ставлення до справи, але тільки сторонній погляд може нас розсудити.   Простіше  всього виробляти 10 видів однакових стільців, ніж кожного дня знаходитись на вістрі винаходів.  Своїх клієнтів ми вчимо, - Надайте нам завдання щоб Вас побачили, почули чи запам’ятали і йдіть з миром, все буде виконано у встановлений термін і як найкраще. В жодному разі ми не можемо, як кажуть -  халтурити, а якщо принциповість клієнта йде йому на шкоду, то компанія просто відмовляється від цього  замовлення.  Не в грошах щастя!    Такий є «Ракурс» і це його суть! 

Дизайн, реклама і маркетинг – це великі засоби психологічного тиску, - це наука і мистецтво!  Некваліфіковане використання цих засобів може привести до непередбачених збитків.  

За часи існування компанії в її стінах підготовлено до самостійної  роботи сотні художників – оформлювачів, макетників та монтажників експозицій.  Компанія завжди була і є  центром  творчості регіону і завжди виконувала найскладніші завдання органів місцевого самоврядування, підприємств і установ міста. 

1984 р. - підприємство самотужки оформлювало місто та всі заходи по святкуванню 200 річчя міста Павлограда. Наші художники-оформлювачі постійно оформлюють експозиції Павлоградського історико - краєзнавчого музею. У 2001р. Перемогли у конкурсі і затвердили герб Петропавлівського району. По нашим проектам були виконані реконструкція та благоустрій багатьох знакових об’єктів міста, таких як Соборна площа, дитячий парк у сквері біля міськвиконкому.

Наші архітектори і дизайнери розробили і втілили у життя архітектурний проект кінотеатру "Мир".  Разом з ШПУ ПО Павлоградвугілля (керівники  Репешко А.Г. та Кобильник В.Г.) виконали реконструкцію " Палацу творчості та юнацтва", а саме:  оформлення інтер'єрів, ремонтно-реставраційні роботи, ліпні роботи та все його оздоблення (художник-оформлювач Ю.Муха, С.Коваленко, Є. Буденко). Провели реконструкцію та художньо-декоративне оздоблення 18 палаців і клубів культури у Павлоградському, Юр`ївському, Межевському, Петропавлівському та Покровському районах. Сьогодні сотні підприємств міста і найближчих міст і районів є нашими постійними клієнтами. Зовнішня реклама, дизайн інтер’єру  та екстер’єру,  офісні та торгівельні меблі, художні металеві вироби – є основою діяльності компанії. 

     Найдорожчий капітал РПА " Ракурс" - це його висококваліфіковані робітники. Підприємство пишається своїми творчими працівниками: директором і художником-оформлювачем Ю. Мухою, головним художником компанії В.Громиком, художником-дизайнером Є.Марчуком, дизайнерами В. Кириченко та А. Прохоровичем,  які постійно знаходяться у творчому пошуку. Всі, хто працював у нашому творчому колективі, набули особливий досвід і назавжди зберегли добру пам’ять про роки щоденної натхненної творчості. 

     Наші пенсіонери і сьогодні – є активними учасниками розвитку творчості у місті Павлограді. Анатолій Савченко, Віктор Штефан, Борис Повишев, - є гордістю творчої еліти міста. Вони і сьогодні не шкодують своїх зусиль на аматорську і громадську роботу. 

Сьогодні  підприємство має найвищий рейтинг у місті та регіоні у рекламній сфері,  у виготовленні нестандартних  зразків меблів, у художньо-декоративному оформленні інтер’єрів  та екстер’єрів . 

Банківські столи-пульти, банківське обладнання та офісні меблі, які виробляє підприємство,  включені до кращих рекламних каталогів банків: "Аваль", "Приватбанку" та інших установ. 

     Засоби зовнішньої реклама, які ми виробляємо, були відзначені численними  дипломами і грамотами українських рейтингових агентств та  органів місцевого самоврядування регіону. В'їздні знаки та стели, виготовленні компанією в  2001-2007 роках, одержали премію Української архітектурної ради при КМУ. Сьогодні товариство налагоджує виробництво світлодинамічної реклами на світлодіодах, бігових строк, світлодіодних екранів. Електроніка входить у сьогоднішній день зовнішньої реклами. 

У 2010 - 2011 роках, компанія спроектувала та оформила сучасний музейний комплекс – «Музей історії та трудової Слави ПАО «ДТЕК Павлоградвугілля».  Електронні відео-системи,  стенди трансформери та декоративне оформлення, у підсумку  презентували цей творчий об’єкт , як найкращий професіональний музей  України.  Підприємство активно працює у Західному Донбасі, у Дніпропетровській, Харківській, Донецькій і Запорізькій областях. Компанія «Ракурс» приймає участь у всіх міських заходах та підтримує активну участь у громадській роботі.

 

В РАКУРСІ ЧАСУ І ПОДІЙ – МИ ЗАВЖДИ З ВАМИ !

 

_________________Коллектив ПрАТ "РАКУРС"_______________

С них все начиналось. май 1978 г.
Директор ПрАТ "Ракурс" Муха Юрий
З0 лет Ракурсу. апрель 2007 г.

_________________Коллектив ПрАТ "РАКУРС"_______________